Nacházíte se zde:

Ostatní

Naše výkovky pro zemědělské stroje jsou zárukou výkonu i bezpečností

Vyrábíme výkovky pro zemědělské stroje, které si vyžadují naší speciální pozornost, musí splnit náročné požadavky na výkon, tuhost a bezpečnost zemědělských strojů. Jedná se o součásti tažných a nosných zařízení a výkovek na přenos krouticího momentu – hřídele kol.

 


Naše výkovky pro ozubená kola a hřídele jsou extrémně přesné

Vyrábíme široký sortiment výkovků pro ozubená kola a hřídele používané v různých druzích převodovek a motorů, včetně ojnic. Tyto výkovky se vyznačují vysokými požadavky na přesnost, kvalitu zpracování a povrchovou homogenitu.


Naše ložiska využívá železniční přeprava i energetický průmysl

Ložiska jsou našim nejsilnějším segmentem výkovků a dodáváme je předním českým a evropským výrobcům ložisek.  Výkovky využívá železniční přeprava, ale také třeba energetický průmysl, stavebnictví a mnoho další odvětví.

Výkovky dodáváme pro ložiska v radiálním i axiálním provedení, jsou vyráběné technologií zápustkového kování a válcováním. V tomto segmentu klademe vysoké nároky na použití vstupního materiálu, tepelného zpracování a přesnost.


Vyrobíme výkovky nejrůznějších tvarů, podle vašeho přání

Vyrobíme pro vás výkovky nejrůznějších tvarů a provedení, podle vašich požadavků, tak, aby našly využití v co nejširším spektru v průmyslu.